Patarimai
Kiilto KESTONIT LH

NAUDOJIMO SRITIS
KESTONIT LH galutinis, smulkaus grūdėtumo, baltas sienų glaistas polimerinių klijų pagrindu. (Sluoksnis iki 2 mm). Naudojamas sausose vidaus patalpose. Spalva balta. Frakcija: ≤ 0.25mm. M1 klasė.
 
GLAISTOMAS PAVIRŠIUS
Tinka glaistyti šiuos paviršius: betoną, tinką, glaistą, plytas (silikatines ir degtas), gipso kartono plokštę. Grubūs paviršiai turi būti glaistomi su Kiilto TT, SK ar LK glaistais.
Glaistomas paviršius turi būti švarus, sausas ir be dulkių. Prieš glaistant antrą sluoksnį, įsitikinti ar jis visiškai išdžiuvo. Be to, jei reikia pirmąjį sluoksnį reikia nušlifuoti. Po to glaistą galima tapetuoti ar nudažyti. (Šis glaistas netinkamas naudoti po plytelėmis ar plastikato dangomis).
 
SAVYBĖS
* Spalva balta
* Džiūvimo laikas 1 para (+18 °C)
* Žemiausia darbo t. +10 °C
 
TECHINIAI DUOMENYS
Tipas: milteliai polimeriniu klijų pagrindu
Dalelių dydis: ≤ 0.25mm
Maks. sluoksnio storis: 1….2 mm.
 
IŠEIGA
1.2 kg/m2/mm.
 
MAIŠYMO SANTYKIS
7.0 – 7.5 l. vandens ir 20 kg. miltelių.
 
DARBO LAIKAS
Apie 24 val. (+18 °C). Jeigu lieka nepanaudotas paruoštas sienų glaistas, tai jo stingimą galima sustabdyti, uždengiant indą su glaistu.
 
REKOMENDUOJAMOS DARBO SĄLYGOS
Patalpų ir paviršiaus temperatūra: +18...+20 ºC
Betono drėgmė: <90 % santykinės oro drėgmės.
 
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Kestonit LH glaistą lėtai, nuolat maišant, išmaišyti vėsiame (+18...+20 °C) ir švariame vandenyje, kol susidaro vientisa, elastinga masė. Paruošta masė turi pastovėti maždaug 15 min, tada dar kartą išmaišyti ir galima pradėti glaistyti. Paruoštą masę galima naudoti maždaug 24 valandas (+18 ºC).
Galima glaistyti ir su glaistykle ir su mašina.
 
ĮPAKAVIMAS
20 kg.
 
EKSPLOTACINĖ IR EKOLOGINĖ SAUGA
Maišant rekomenduojame dėvėti respiratorių.
Sudėtyje nėra nei kaulų klijų ar želatinos. Dirgina akis, kvėpavimo takus ir odą. Stenkitės neįkvėpti dulkių. Saugokitės, kad chemikalai nepatektų į akis. Jeigu šios medžiagos pateko į akis, jas išplaukite dideliu vandens kiekiu ir kuo greičiau (15 min.) kreipkitės į gydytoją. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje!
 
SAUGOJIMAS
Saugoti uždaroje, originalioje pakuotėje ne ilgiau nei 1 metus sausoje ir vėsioje patalpoje.
 
Mūsų rekomendacijos paremtos mūsų bandymais ir sukaupta patirtimi. Tačiau mes negalime įtakoti vietinių sąlygų ar darbų kokybės su panaudotu produktu, todėl negalime prisiimti atsakomybės.
 
Atitikties deklaracija:


Kaina: