Patarimai
Kiilto KESTONIT LK

NAUDOJIMO SRITIS
KESTONIT LK smulkaus grūdėtumo, baltas sienų glaistas polimerinių klijų pagrindu. (Sluoksnis iki 5 mm). Naudojamas sausose vidaus patalpose. Spalva balta. Frakcija: < 0.5 mm. M1 klasė.

GLAISTOMAS PAVIRŠIUS
Tinka glaistyti šiuos paviršius: betoną, tinką, glaistą, plytas (silikatines ir degtas), gipso kartono plokštes. Grubius paviršius galima išlyginti su Kiilto SK ir TT glaistais. O baigiamajam sluoksniui rekomenduojame Kiilto LH glaistą. Glaistomas paviršius turi būti švarus, sausas ir be dulkių. Prieš glaistant antrą sluoksnį, įsitikinti ar jis visiškai išdžiūvo. Be to, dar pirmąjį sluoksnį reikia nušlifuoti. Po to glaistą galima tapetuoti ar nudažyti. (Šis sienų glaistas netinkamas naudoti po plytelėmis ar plastikato dangomis).
 
SAVYBĖS
* Spalva balta
* Pralaidus vandeniui
* Džiūvimo laikas 1 para (+18 °C)
* Žemiausia darbo t. +10 °C
 
TECHINIAI DUOMENYS
Tipas: milteliai polimeriniu klijų pagrindu
Dalelių dydis: < 0.5mm
Maks. sluoksnio storis: 1-5 mm kai glaistoma tik dalis paviršiaus, 1-3 mm kai glaistomas visas paviršius
 
IŠEIGA
1.2 kg/m2/mm.

MAIŠYMO SANTYKIS
5.5 - 6.0 l vandens 20 kg miltelių

DARBO LAIKAS
Apie 24 val. (+18 °C). Jeigu lieka nepanaudotas paruoštas sienų glaistas, tai jo stingimą galima sustabdyti indą su glaistu uždengiant.

REKOMENDUOJAMOS DARBO SĄLYGOS
Patalpų ir paviršiaus temperatūra: +18...+20 °C
Betono drėgmė: <90 % santykinės oro drėgmės

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Kestonit LK glaistą lėtai, nuolat maišant, išmaišyti vėsiame (+18...+20 °C) švariame vandenyje, kol susidaro vientisa, elastinga masė. Paruošta masė turi pastovėti maždaug 15 min., tada dar kartą išmaišyti ir galima pradėti glaistyti. Paruoštą masę galima naudoti maždaug 24 valandas (+18 °C). Galima glaistyti ir su glaistykle ir su mašina.

ĮPAKAVIMAS
20 kg

EKSPLOTACINĖ IR EKOLOGINĖ SAUGA
Maišant rekomenduojame dėvėti respiratorių. Sudėtyje nėra nei želatinos nei klijų iš kaulo.
Dirgina akis, kvėpavimo takus ir odą. Stenkitės neįkvėpti dulkių. Saugokitės, kad chemikalai nepatektų į akis. Jeigu šios medžiagos pateko į akis, jas išplaukite dideliu kiekiu vandens ir kuo greičiau kreipkitės į gydytoją. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje!
SAUGOJIMAS
Saugoti uždaroje, originalioje pakuotėje ne ilgiau nei 1 metus, sausoje ir vėsioje patalpoje.
Mūsų rekomendacijos paremtos mūsų bandymais ir sukaupta patirtimi. Tačiau mes negalime įtakoti vietinių sąlygų ar darbų kokybės su panaudotu produktu, todėl negalime prisiimti atsakomybės.
 
Atitikties deklaracija:


Kaina: