Prekiu katalogas / PARKETO LAKAI /Lobadur 2K Supra AT

 
Patarimai
Lobadur 2K Supra AT

LOBADUR 2K SUPRA A.T. (Advanced Technology) - keramika sustiprintas, dviejų komponentų poliuretaninis vandens pagrindo lakas,  pasižymintis išskirtinėmis tvirtumo ir atsparumo įbrėžimams, didelio elastingumo ir cheminio atsparumo savybėmis.
Ši laką galima pilnai eksploatuoti jau po 24 valandų! Tai išskirtinis lako privalumas, nes kiti rinkoje esantys vandeniniai lakai pilnai sutvirtėja tik per savaitę, tai itin prailgina remonto darbus, taip pat ilgą laiką negalima statyti baldų ar tiesti kilimų ir pilnai eksploatuoti grindų, o tai ypač aktualu renovuojant ar įrengiant naujas grindis visuomeninės paskirties patalpose kaip kavinės, barai, parduotuvės, viešbučiai ir t.t.
 
Naudojimo sritis:
Parketui, medinėms ir kamštinėms grindims, skirtoms nuo įprasto iki ekstremaliai dažno grindų naudojimo. Taip pat ir PVC, linoleumui, CV ir ne vulkanizuotos gumos granulių (EPDM) grindų dangoms, skirtoms nuo įprasto iki ekstremaliai dažno grindų naudojimo. Bei gali būti lakuojamas ant gamykloje poliuretaniniu laku nulakuotų grindų, jei tik grindų gamintojas tai rekomenduoja. Netinka ant elektrai laidžių grindų.
Remiantis "state-of-the-art" keramikos technologija, šis vandens pagrindo, dviejų komponentų, grynas poliuretaninis lakas nustato naujus kietmedžio grindų apdailos standartus.
 
Lako privalumai:
Galima visapusiškai naudotis jau po 24 valandų! Išskirtinai aukštas atsparumas įbrėžimams (viršija ÖNORM aukščiausius nusidėvėjimo klasės reikalavimus C  iki 50% *). Lakas pasižymi labai dideliu elastingumu, puikiu cheminiu ir labai dideliu atsparumu dėvėjimuisi.
 
Savybės:
- nepakartojama kokybė
- atitinka aukščiausius standartus
- ilgalaikis atsparumas
- skirtas grindims, kurioms teks labai intensyvus ir šiurkštus dėvėjimas
 
Skirta grindų tipams:
- Kietmedžiui ir parketui
- Kamščiui
- Linoleumui
- PVC dangoms