Naujienos

 
Patarimai
2016 02 01
Pradėjome importuoti Vokietijos koncerno STO dažus!
Būdami tiesioginiu STO atstovu ir importuotoju, galėsime pasiūlyti aukščiausios kokybės profesionalius vokiškus statybinius dažus už prieinamą kainą.  Dažai bus importuojami iš vokiškos gamyklos, kuri yra Stühlingen mieste prie pasienio su Šveicarija.
STO žinoma kaip fasadinių tinkų ir dažų lyderis visame pasaulyje. O vidaus sienų ir lubų dažai garsėja kaip ekologiškų dažų kokybės etalonas. Nepriklausoma išorės sertifikavimo tarnyba TUV nuolat tikrina STO deklaruojamą 0,00 g lakiųjų organinių komponentų (VOC) dažuose normą. Sto dažų sudėtyje taip pat nėra jokių skiediklių, plastifikatorių ar minkštiklių. Tokios kokybės ekologiški dažai yra visiškai nekenksmingi dažytojui ir nudažytų patalpų gyventojams, nes į aplinką dažai neišskiria jokių kenksmingų medžiagų. STO pirmoji gamykla įsteigta 1936, apyvarta 2015 metais pasiekė 1.3 milijardus €. STO šūkis -  Statyba su sąžine!
 
 
2015 02 18
Klientų patogumui, sukūrėme naują specializuotą internetinę parduotuvę www.e-parketas.lt. Šioje svetainėje galėsite ne tik išsirinkti mūsų partnerių medines grindis, bet ir išsirinkti priedus joms, kaip parketo klijai, parketo lakai, parketo alyvos, priežiūros priemonės, o taip pat galėsite išsinuomoti šlifavimo įrangą, įsigyti šlifavimo medžiagų arba susirasti patikimą grindų meistrą. Šioje svetainėje rasite visus išsamius prekių aprašymus, testų sertifikatus, saugos duomenų lapus ir kitą naudingą informaciją.
 
 
 
2014 05 12
Tapome LOBA importuotojais Lietuvoje!
Loba - tai pirmaujantis pasaulyje parketo lakų ir alyvų gamintojas. Nuo šiol savo klientams galėsime pasiūlyti ne tik Wakol parketo klijus, bet pilną Loba – Wakol produktų sistemą iš vienų rankų.
 
 
„Loba – Wakol Conected systems“ - tai klijai ir lakai sukurti ir išbandyti dirbti harmonijoje vieni su kitais.   
 
 
 
2013 04 25
Pradėjome prekiauti Švedų firmos ANZA profesionaliais įrankiais skirtais dažymui, lakavimui, glaistymui ir t.t.
 
 
 
2013 03 01
Nuo kovo 4 dienos, GLAISTŲ CENTRAS persikelia į naujas patalpas esančias adresu Lakūnų 30, Vilniuje. Lauksime Jūsų naujoje parduotuvėje!
 
Mus lengvai  surasite paspaudę žemiau esantį žemėlapį:
 
 
 
2013 01 17
Pas mus jau galite įsigyti aukščiausios kokybės itališkų Kerakoll plytelių siūlių glaistų
Kainas ir aprašymus rasite čia:>>>Plytelių glaistai ir priedai
 
 
 
2012 09 24
Pradėjome prekiauti amerikietiškais dažai!
Kainas ir dažų aprašymus rasite čia: >>>Dažai   
 
 
2012 09 03
Pas mus jau galite įsigyti Vokietijos gamintojo CAPAROL dažų vidaus ir lauko darbams. CAPAROL – tai aukštos kokybės standartas ir platus produktų asortimentas!
Kainas ir dažų aprašymus rasite čia: >>>Dažai 
 
 
 
 
 
2012 08 21
Džiaugsmingai pranešame, kad pradėjome prekiauti Vokietijos gamintojo Oli Lacke itin kokybiškais parketo lakais. Kainas ir lakų aprašymus rasite čia: >>>Lakai
Lauksime apsilankant mūsų parduotuvėje ir išbandant naujus lakus!
 
 
 
 
2012 04 30
Pradėjome prekiauti profesionaliais itališkais Raimondi įrankiais. Daugiau apie įrankius rasite čia:
 
 
 
arba galite parsisiūsti visą įrankių katalogą:
 
Įrankių katalogas I dalis
 
Įrankių katalogas II dalis
 
 
 
2012 02 10
Pradėjome prekiauti naujais kokybiškais suomiškais Kiilto parketo lakais OPAL, SAFIR ir TEMPO. Šie lakai pasižymi aukšta kokybe ir už itin gerą kainą.
Siūlome išbandyti ir įsitikinti patiems!
 
 
 
 
2012 01 26
Vasarį pradedame su nauja akcija!
Laukiame apsilankant!
 
 
2011 10 28 
Klientų patogumui jau pradėjome prekiauti Knauf firmos gipsiniu Rotband tinku ir Fugenfuller glaistu skirtu gipskartonio siūlėms. Kainas ir aprašymus rasite čia:
 
 
 
 
  
2011 10 20
WAKOL JAU LIETUVOJE! Su džiaugsmu  pranešame, kad pradėjome prekiauti garsaus vokiečių gamintojo parketo klijais ir hidroizoliaciniu gruntu. Wakol gamintojas jau 70 metų gamina vien tik klijus, todėl medžiagos pasižymi puikia kokybe ir už priimtiną kainą. Visi šie produktai kurį laiką buvo testuojami Lietuvoje ir tik gavus puikius meistrų atsiliepimus apie juos, buvo nuspręsta jais prekiauti ir Lietuvoje. Todėl juos siūlome išbandyti ir Jums!
Kainas ir aprašymus rasite čia:
 
 
 
2011 07 26
Informuojame, kad pradėjome  prekiauti Vokiečių koncerno Basf kristaline hidroizoliacija Masterseal 501, Masterseal 502 ir Masterseal 590.
  • Masterseal 501 – tai kapiliarinė kristalinė hidroizoliacija ant betono ir skiedinio paviršiaus užnešama suspensijos pavidalu.
  • Masterseal 502 – tai hidroizoliacijos sprendimas mūrui arba silpnam betonui, kuri ant paviršiaus užnešama tinko pavidalu.
  • Masterseal 590 – tai labai greitai besirišantis hidroizoliacinis skiedinys skirtas tekančio vandens sustabdymui iš betono ar mūro
Hidroizoliacijos MASTERSEAL 501/502 sistema plačiai pritaikoma vandens sandarinimui:
  • Vandenį talpinančių konstrukcijų, tokių kaip vandens rezervuarai ir bokštai, plaukimo baseinai, dambos, kanalai, vandens valymo įrengimai, uostų konstrukcijos, betoniniai vamzdžiai ir panašiai;
  • Pamatų, tunelių, rūsių, atraminių sienų, konstrukcinių siūlių, liftų šachtų ir panašiai.
Basf hidroizoliacija pagaminta Belgijoje.
 
 
2011 07 08
JAU DIRBAME! Mus galite rasti adresu Verkių 34B, Vilniuje (šalia Domus galerijos). Dirbame darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos. Lauksime Jūsų apsilankant!
 
2011 06 11
Su džiaugsmu pranešame, kad birželio mėnesį bus atidaryta nauja GLAISTŲ CENTRAS parduotuvė adresu Verkių 34B, Vilniuje, kurioje galėsite įsigyti ne tik jau gerai žinomo suomių gamintojo KIILTO visą medžiagų asortimentą vienoje vietoje, bet ir daugelį kitų gamintojų medžiagas ypač geromis kainomis! Lauksime apsilankant!