Gamintojai

 
Patarimai
 
STO žinoma kaip fasadinių tinkų ir dažų lyderis visame pasaulyje. O vidaus sienų ir lubų dažai garsėja kaip ekologiškų dažų kokybės etalonas. Nepriklausoma išorės sertifikavimo tarnyba TUV nuolat tikrina STO deklaruojamą 0,00 g lakiųjų organinių komponentų (VOC) dažuose normą. STO dažų sudėtyje taip pat nėra jokių skiediklių, plastifikatorių ar minkštiklių. Tokios kokybės ekologiški dažai yra visiškai nekenksmingi dažytojui ir nudažytų patalpų gyventojams, nes į aplinką dažai neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.
  
WAKOL – garsus pasaulinis (Vokietija) gamintojas gaminantis klijus jau daugiau kaip 70 metų! Šiuo metu tai vienas iš lyderių tarp parketo, grindų dangų ir kontaktinių klijų gamintojų Europoje. Gaminamas asortimentas tenkina visus poreikius.Tai ir elastingi klijai MS polimerų pagrindų, tvirti poliuretaniniai klijai ar „seno“ tipo klijai tirpiklių pagrindu. Be to, kiekvienam grindų tipui ar klijuojamam pagrindui yra išdirbta ir laiko patikrinta sistema. Nesvarbu ar pagrindas yra šildomos grindys, ar dar nepilnai išdžiuvęs betonas. Wakol turi sisteminį pasiūlymą: specialūs pagrindo gruntai ir patikimo klijai. Kadangi tai vienas didžiausių klijų gamintojų Europoje, Wakol gali pasiūlyti kokybišką gaminį už priimtiną kainą.
 
      
 
LOBA – tai vienas garsiausių ir kokybiškiausių lakų ir alyvų medinėms grindims gamintojas pasaulyje! Visos medžiagos gaminamos Vokietijoje nuo 1922 metų!
 
 
 
 
 
 „Loba – Wakol Conected systems“ - tai klijai ir lakai sukurti ir išbandyti dirbti harmonijoje vieni su kitais.